• Kategorie
  • Szukaj
  • Groty

Jakość wykonania produktów prezentowanych w tej kategorii bezpośrednio przekłada się na Twoje wyniki osiągane podczas meczu darta. To przecież właśnie groty do lotek wbijają się w tarczę i decydują o przyznanej punktacji – dlatego należy wybierać je ze sprawdzonych rozwiązań, które minimalizują prawdopodobieństwo odbijania się rzutek od tablicy. Takie właśnie akcesoria przygotowała dla Ciebie ekipa sklepu internetowego Baltic Darts!

Pośród dostępnych wyrobów czekają groty stalowe do darta o długości od 26 do nawet 60 mm zaprojektowane przez renomowanych producentów: m.in. L-style, Mission, Winmau, Harrows oraz Bull’s. To akcesoria przeznaczone do tarcz sizalowych, ale nie zabrakło też oczywiście plastikowych końcówek typu soft, które spełnią wymagania nawet najbardziej zagorzałych miłośników darta elektronicznego.

Najwyższej klasy stalowe groty do darta w szerokim wyborze

Asortyment skomponowaliśmy w taki sposób, aby odpowiednie końcówki mogli zamówić zarówno początkujący gracze darta, jak i doświadczeni zawodnicy, mający ściśle sprecyzowane wymagania co do używanego sprzętu. Warto również podkreślić, że nie tylko sprzedajemy groty do rzutek stalowych, lecz oferujemy Klientom także usługę profesjonalnej wymiany tych produktów – wystarczy wysłać nam lotki do paczkomatu lub dostarczyć kurierem.

W sprzedaży mamy też intuicyjne w obsłudze maszyny, tzw. repointery, dzięki którym wymiana uszkodzonych grotów stalowych w lotkach do gry w darta przebiegnie o wiele szybciej i bez zbędnych problemów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Baltic Darts – można u nas zamówić kompletne wyposażenie do darta z wykorzystaniem tarczy sizalowej oraz elektronicznej.