Darmowa dostawa od 299 !

Ochrona danych osobowych

  1. Administratorem danych osobowych jest BalticDarts, z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, ul. Artura Międzyrzeckiego 15 83-000 ,NIP 6040237384.
  2. Dane osobowe zbierane są w celu realizacji zamówień, kontaktu z Klientami, dostarczania informacji o promocjach i nowościach, a także w celach marketingowych, analitycznych i statystycznych.
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówień i kontaktu z Klientami.
  4. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez przepisy prawa lub za zgodą Klienta.
  5. Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  6. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
  7. Serwis korzysta z plików cookies w celu dostosowania treści i reklam do preferencji Klienta oraz w celach statystycznych.
  8. Klient może w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłaszając taką prośbę za pośrednictwem adresu e-mail: balticdarts@gmail.com.
  9. Wszelkie kwestie związane z ochroną danych osobowych można zgłaszać na adres e-mail: balticdarts@gmail.com.