• Kategorie
  • Szukaj
  • Etui na lotki

Bez względu na to, czy rywalizujesz jedynie w pubie ze znajomymi, czy regularnie gościsz na turniejach najwyższej rangi, tego rodzaju akcesoria na pewno Ci się przydadzą. Etui darterskie przede wszystkim chroni Twoje lotki przed uszkodzeniem, ale sprawia też, że wszystkie dodatkowe elementy potrzebne podczas meczu, m.in. zapasowe piórka czy shafty, zawsze masz pod ręką. W ofercie znajdziesz pokrowce na rzutki o różnorodnej pojemności. Najbardziej wymagającym graczom polecamy takie modele, jak choćby RedDragon Firestone Grande oraz Harrows Imperial Dart Case, które pomieszczą 12 lotek wraz z kompletnym zestawem akcesoriów.

Jeżeli tak duże walizki nie są Ci potrzebne, dobrym wyborem okaże się z pewnością darterski pokrowiec na lotki w rozmiarze zwykłego portfela. Takie etui są niezwykle wszechstronne – oprócz kompletu rzutek, możesz schować do nich klucze i inne wartościowe przedmioty, aby nie zgubić ich podczas gry.

Jak dobrać etui darterskie we właściwy sposób?

Kluczowymi parametrami, które warto wziąć pod uwagę, są pojemność oraz materiał wykonania pokrowca. W sprzedaży posiadamy twarde i miękkie etui na lotki, które zabezpieczą od 1 do nawet 4 kompletów rzutek. Pokrowce pochodzą od najbardziej cenionych producentów sprzętu darterskiego: Bull’s, Harrows, Shot, Target, Red Dragon i innych marek słynących z wysokiej jakości.

Nie wiesz, które etui na lotki wybrać? Nie martw się, nasi doświadczeni doradcy są tutaj, żeby Ci pomóc! Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień – sklep internetowy Baltic Darts to gwarancja błyskawicznej wysyłki i atrakcyjnych cen.